İletişim: +90 542 509 2 444 ve ya 0212 466 2 444 info@esayasansor.com

Hakkımızda

Esay asansör & mühendislik  Dan. İnş. Taah. San. Tic. A.Ş. olarak sektördeki bilgi birikim ve tecrübemiz ile mevcut veya yeni binalardaki asansörlerin günün yönetmelik, standart ve ulusal mevzuatlara uygun şekilde montaj, bakım ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmek üzere mühendislik yaklaşımı ile hizmet üretmekteyiz.

Günümüz teknolojisi ve imar yönetmelikleri gerekliliği olarak şehrimiz ve ülkemizdeki yüksek bina sayısı ile asansörlü bina sayısı her geçen gün artmakta olup, asansörlerin güvenli bir şekilde kullanımı önem arz etmektedir. Asansörlerin montaj, bakım ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmek için ilgili standartlar ve yönetmelikler çerçevesinde mühendislik yaklaşımları ile kamu yararı ve güvenliği için yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile iş ve emek üretmeye devam etmekteyiz.

Çalışma ilkemiz 

“Kaliteli ve güvenli ulaşım herkesin hakkıdır” düşüncesi ile çıktığımız bu yolda, hizmetlerimizden yararlanan herkese kaliteyi en hızlı ve güvenli şekilde sunmaktayız. Güven ve memnuniyetten kesinlikle taviz vermeden iş ve emek üretmek ana ilkemiz olup “Bilgi paylaştıkça çoğalır” anlayışımızla asansörler hakkındaki bilgi ve tecrübemizi kamu yararı doğrultusunda kullanmak, sürekli ve herkes tarafından ulaşılabilir olmak yerli üretime katkı sunarak sektörümüzün gelişmesine emek vermektir.

Misyonumuz

Asansörleriniz için mühendislik,

Sektörde edindiğimiz teknik bilgi ve tecrübelerimizi mühendislik eğitimimizle beraber kamu yararı doğrultusunda günümüzde yükselen binalar ve yasal düzenlemeler ile hayatımızda yeri giderek artan asansörlerin güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla iş, emek ve hizmet üretmek

Vizyonumuz

Edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile verdiğimiz kaliteli hizmet sonucu asansör parçalarının tasarım ve imalatını yapabileceğimiz, ar-ge faaliyetleri ile günün teknolojik imkanları sayesinde sistemlerimizi geliştirebileceğimiz üretim tesisleri kurmak, sektörün standart, yönetmelik ve bunların uygulanması konularındaki eksikliklerin giderilmesine katkı koyarak doğru projelerin hayata geçirilmesini sağlamak ve bu şekilde vereceği hizmetler ile ulusal çapta bir marka yaratmak.